SVEN KUMLIN. "Lappar vid Sårjåsjaures", olja på duk.

339725. SVEN KUMLIN. "Lappar vid Sårjåsjaures", olja på duk.

46 x 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 61 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 129