JULGRANSBELYSNING, Osram, 1960-tal.

339663. JULGRANSBELYSNING, Osram, 1960-tal.

Komplett med 16 ljuspunkter. I originalförpackning.

Bruksslitage, ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 6 559