BÖCKER, 2 delar, "Traité de La Composition Et de L´Ormement Des Jardins", Audot, Paris, 1839.

339651. BÖCKER, 2 delar, "Traité de La Composition Et de L´Ormement Des Jardins", Audot, Paris, 1839.

Cinquième édition.
En del med text. En del med planscher.

Slitage, skador, fläckar. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cinquième édition.

Antal besök: 764