PARTI DIVERSE, 1900-tal.

PARTI DIVERSE, 1900-tal.
339641. PARTI DIVERSE, 1900-tal.

Knivar, nyckelringar, kruthorn, sjöskumspipa, miniatyrskidor, torped, mätsticka, gasmask, två fossiler, harpun, skytteplakett, med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 117