TALLRIKSHYLLA, allmoge, 1800-tal.

339639. TALLRIKSHYLLA, allmoge, 1800-tal.

Längd 97, djup 22, höjd 115 cm.

Slitage, renoverad och kompletterad, senare bemålning, omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 571