KARMSTOLAR 3 st, Rigmor Andersen och Annelise Björner för Karl Andersson & söner, 1960-tal.

339606. KARMSTOLAR 3 st, Rigmor Andersen och Annelise Björner för Karl Andersson & söner, 1960-tal.

Bok, stoppad sits klädd med brunt skinn. Rygghöjd 72 cm.

Slitage, , repor, stötmärken, skinn med smärre fläckar, skador på armstöd, rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 658