SOFFBORD, Jason, Ringstedt, Danmark, teak och rotting, 1960-tal.

339587. SOFFBORD, Jason, Ringstedt, Danmark, teak och rotting, 1960-tal.

Underliggande hylla av rotting.
Längd 125 cm.
Bredd 53,5 cm.
Höjd 55 cm.

Bruksslitage, ställvis blekt, fläckar, skador på rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 125 cm.
Bredd 53,5 cm.
Höjd 55 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 022