JOSEF WILHELM WALLANDER. Akvarell och blyerts, 3 st, en signerad.

339554. JOSEF WILHELM WALLANDER. Akvarell och blyerts, 3 st, en signerad.

Ca. 22x32 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 22x32 cm.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 2 687