KARAFF, glas, signerad Orrefors 1950.

339551. KARAFF, glas, signerad Orrefors 1950.

Originaletikett.
Slipad kvinnofigur
Höjd, inklusive propp, 28 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originaletikett.
Slipad kvinnofigur
Höjd, inklusive propp, 28 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 559