SKÅLAR, med skedar, Jokkmokks tenn, samehantverk, 1900-talets slut.

339535. SKÅLAR, med skedar, Jokkmokks tenn, samehantverk, 1900-talets slut.

Höjd 4,5 - 8 cm.
Diameter 10 - 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 - 8 cm.
Diameter 10 - 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 6 779