KAMEROR, 2 st. Ikoflex samt H. Ernemann AG.

339514. KAMEROR, 2 st. Ikoflex samt H. Ernemann AG.

Ernemann A G, Dreseden samt Ikoflex.

Ej funktionstestade. Ej fullständigt genomgånget. Slitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 625