LÅDOR, 5 st, plåt, industristil, 1900-talets mitt/andra hälft.

339371. LÅDOR, 5 st, plåt, industristil, 1900-talets mitt/andra hälft.

Inredning från bankfack.
2 st grå, 3 st gröna.
Längd 44,5, bredd 29, höjd 9 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inredning från bankfack.
2 st grå, 3 st gröna.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 528