MANSCHETTKNAPPASK, nysilver, Widerholm & Dahlberg, 1900-talets mitt.

339321. MANSCHETTKNAPPASK, nysilver, Widerholm & Dahlberg, 1900-talets mitt.

Höjd ca 4 cm.

Lock till ask saknas, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4 cm.

Lock till ask saknas, repor.

Antal besök: 1 672