KRYDDHYLLA, trä och plast, "REDA-lyx", omkring 1900-talets mitt.

339298. KRYDDHYLLA, trä och plast, "REDA-lyx", omkring 1900-talets mitt.

Höjd 34 cm, bredd 39 cm, djup 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 525