KARMSTOLAR 2 st, och STOLAR 2 st, 1950-tal, stålrör/trä/plast.

339290. KARMSTOLAR 2 st, och STOLAR 2 st, 1950-tal, stålrör/trä/plast.

Sits av formpressad svartlackerad plywood, benställning och rygg av stålrör med plastband.

Slitage, sits med repor och smärre märken. En rygg något lös i banden. Repor på benställningarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 661