LJUSSTAKE, smide, 1800-tal.

LJUSSTAKE, smide, 1800-tal.
339253. LJUSSTAKE, smide, 1800-tal.

Plats för 7 ljus. Höjd 49 cm, bredd 65 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 6 002