STOLAR, 6 st, "Tommy", Svenska Möbelfabriken, BORD 1950/60-tal.

33921. STOLAR, 6 st, "Tommy", Svenska Möbelfabriken, BORD 1950/60-tal.

Bordets diameter 105, höjd 73, 2 iläggskivor á 47,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 448