NILS HAHNE. TILLSKRIVEN. Olja på pannå.

339194. NILS HAHNE. TILLSKRIVEN. Olja på pannå.

Landskap med hus. Osignerad. 59x86 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 143