SERVISDELAR, 43 delar, glas, "Prince", Göran Wärff, Orrefors.

339192. SERVISDELAR, 43 delar, glas, "Prince", Göran Wärff, Orrefors.

12 rödvinsglas.
8 snapsglas.
10 whiskeyglas.
12 starkvinglas.
1 karaff.

3 snapsglas med mindre mynningsnagg. Smärre bruksslitage. Ett rödvinsglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 rödvinsglas.
8 snapsglas.
10 whiskeyglas.
12 starkvinglas.
1 karaff.

Antal besök: 6 620