NILS HAHNE. Olja på pannå.

NILS HAHNE. Olja på pannå.
339162. NILS HAHNE. Olja på pannå.

Kubistisk stadsbild. Signerad. 28x46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 230