MATS PAULSON. Pastell.

MATS PAULSON. Pastell.
339139. MATS PAULSON. Pastell.

New York. Signerad och daterad -78. 28x33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 54 456