SOFFBORD, "Frisco", Folke Olsson.

339137. SOFFBORD, "Frisco", Folke Olsson.

Längd 76, bredd 56, höjd 50 cm.

Smärre repor samt skador på bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 403