HYLLSYSTEM, Stringmodell, omkring 1900-talets mitt.

339114. HYLLSYSTEM, Stringmodell, omkring 1900-talets mitt.

6 st gavlar, höjd ca 77 cm.
9 hyllplan, djup 20, längd 78 cm.

Slitage, fanerskador, repor, fläckar, avskaft på gavlar.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st gavlar, höjd ca 77 cm.

Antal besök: 522