INGMAR HELLFALK. Akvareller, 2 stycken, signerade, en daterad -81.

339106. INGMAR HELLFALK. Akvareller, 2 stycken, signerade, en daterad -81.

23 x 28,5 cm (bildstorlek)
21,5 x 31 cm (bildstorlek) Höje å-Genarp.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 28,5 cm (bildstorlek)

Ej examinerade ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 404