Ring i silver besatt med isblå droppslipad topaz (mått ca 10x7 mm)
Storlek 17/54. Märkt 925.
Stämplat hänge i silver med fem isblå topazer i bandfattning
Längd hänge, 30 mm
Kedja medföljer, längd ca 22 cm
Totalvikt 7,8 gram.
Bruksskick
Hänge med missfärgningar.
Storlek 17/54. Märkt 925.
Längd hänge, 30 mm
Totalvikt 7,8 gram.
Bruksskick
Hänge med missfärgningar.