RING samt Hänge i silver besatt med isblå topazer.

339024. RING samt Hänge i silver besatt med isblå topazer.

Ring i silver besatt med isblå droppslipad topaz (mått ca 10x7 mm)
Storlek 17/54. Märkt 925.
Stämplat hänge i silver med fem isblå topazer i bandfattning
Längd hänge, 30 mm
Kedja medföljer, längd ca 22 cm
Totalvikt 7,8 gram.

Bruksskick
Hänge med missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17/54. Märkt 925.
Längd hänge, 30 mm
Totalvikt 7,8 gram.

Bruksskick
Hänge med missfärgningar.

Antal besök: 910