BORDSUPPSATS, vitmetall och glas, jugend, Wurttembergische Metallwarenfabrik, WMF, Tyskland, 1900-talets första kvartal.

339013. BORDSUPPSATS, vitmetall och glas, jugend, Wurttembergische Metallwarenfabrik, WMF, Tyskland, 1900-talets första kvartal.

Längd ca. 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 895