SEKRETÄR, troligen Axel Larsson, Bodafors, 1900-talets mitt.

33900. SEKRETÄR, troligen Axel Larsson, Bodafors, 1900-talets mitt.

Skyltmärkt AB Svenska Möbelfabrikerna, nyckel finns, längd 114, bredd 40, höjd 106 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 865