SOFFA, 1950/60-tal.

SOFFA, 1950/60-tal.
338999. SOFFA, 1950/60-tal.

Gul textilklädsel, längd ca 165 cm.

Slitage, skador och lagningar, ett ben limmat, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
338999. SOFFA, 1950/60-tal.

Antal besök: 754