HÄNGE i 10K gulguld besatt med blå zirkon samt tre små diamanter.

338988. HÄNGE i 10K gulguld besatt med blå zirkon samt tre små diamanter.

Hänge i 10K gulguld besatt med blå zirkon med oktagon slipning (mått ca 10x7 mm) samt tre små diamanter.
Total vikt 1,8 gram.
Kedja medföljer, längd 44 cm. Märkt 10K.

Bruksskick
Ostämplat hänge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 1,8 gram.

Bruksskick
Ostämplat hänge.

Antal besök: 583