RÄKNESNURRA, Trinks-Brunsviga, 1900-.talets första hälft.

338959. RÄKNESNURRA, Trinks-Brunsviga, 1900-.talets första hälft.

Räknesnurra, skyltmärkt "Axel Wibel". Sockelns längd ca 38 cm.

Slitage. repor, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 784