SKÄNK, bonad furu, 1900-talets andra hälft.

338924. SKÄNK, bonad furu, 1900-talets andra hälft.

Längd 122 cm. Djup 46 cm. Höjd 110 cm.

Slitage och ytrepor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och ytrepor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 683