SPELBORD, rund form, 1900-talets mitt.

338919. SPELBORD, rund form, 1900-talets mitt.

Filtklädd skiva, bonad björk. Höjd 55 cm. Diameter 85 cm.

Mindre bit av sargen saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 616