PARTI GLAS, "Skansenglas", övervägande etikettmärkta Stockholms Glasbruk Ture Berglund.

33888. PARTI GLAS, "Skansenglas", övervägande etikettmärkta Stockholms Glasbruk Ture Berglund.

Bestående av bland annat:
5 grogglas.
9 glögglas.
11 snapsglas.
11 likörglas..
2 ölglas.
2 kupglas.
Bordslampa.
Ljusstake.
Höjd 5 - 24 cm.

Bruksslitage. Enstaka skador, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av bland annat:
5 grogglas.
9 glögglas.
11 snapsglas.
11 likörglas..
2 ölglas.
2 kupglas.
Bordslampa.
Ljusstake.
Höjd 5 - 24 cm.

Antal besök: 14 592