FRANZ HANSFSTAENGL. Köksinteriör, oljetryck på träpannå, stämpelsignerad F Hansfstaengl 1891 Munchen.

338873. FRANZ HANSFSTAENGL. Köksinteriör, oljetryck på träpannå, stämpelsignerad F Hansfstaengl 1891 Munchen.

19 x 25,5 cm.
Signerad i trycket Franz Defregger 1884.

Repor i fernissan, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 25,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 651