Gästriklands Auktionskammare
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, mässing, Elit, typ 299 A, 1900-talets senare hälft.
338870. GOLVLAMPA, mässing, Elit, typ 299 A, 1900-talets senare hälft.
Höjd 143 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 143 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
727