ORIENTALISK KERAMIK, 6 delar, 17 - 1900-tal.

338860. ORIENTALISK KERAMIK, 6 delar, 17 - 1900-tal.

3 tallrikar, 2 st miniatyrvaser, skål.

Delvis nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis nagg.

Antal besök: 483