KONSTGLAS, Björkshults Glasbruk, 7 delar, 1900-tal.

338859. KONSTGLAS, Björkshults Glasbruk, 7 delar, 1900-tal.

Etikettmärkta.

Höjder: mellan 3 och 31,5 cm.
Kannor, 2 st.
Kupor, 2 st.
Vaser: 2 st.
Skål: 1 st.

Bruksslitage.
Den mindre kupan med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta.

Höjder: mellan 3 och 31,5 cm.
Kannor, 2 st.
Kupor, 2 st.
Vaser: 2 st.
Skål: 1 st.

Bruksslitage.
Den mindre kupan med fotnagg.

Antal besök: 2 554