BOK, "Arboga Känning", Funnen och upstäld af Jacob Benj. Lohman. Stockholm, Tryckt hos Peter Jöransson Nyström, 1737.

338827. BOK, "Arboga Känning", Funnen och upstäld af Jacob Benj. Lohman. Stockholm, Tryckt hos Peter Jöransson Nyström, 1737.

2 utvikbara planscher.
Skinnband.

Slitage, skador, fläckar. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 utvikbara planscher.
Skinnband.

Antal besök: 1 223