CARL-RICKARD CARLENSTIERNA. Färglitografier, 5 st, vikingamotiv, signerade, daterade -97, -99, och 2005 samt numrerade 87/100,17/189 och EA.

338718. CARL-RICKARD CARLENSTIERNA. Färglitografier, 5 st, vikingamotiv, signerade, daterade -97, -99, och 2005 samt numrerade 87/100,17/189 och EA.

Vikingabåt, 21X29,5 cm
Signerad, daterad 2005 och numrerad E.A
2 vikingabåtar 29,5x21 cm
Signerade, daterade 2005 och numrerade E.A
2 vikingar, 29,5x21 cm
Signerad och daterad -97 och numrerad 87/100
Signerad och daterad -99 och numrerad 17/189.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikingabåt, 21X29,5 cm
2 vikingabåtar 29,5x21 cm
2 vikingar, 29,5x21 cm

Antal besök: 1 104