JAN ZIELECKI. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 45/190 samt 57/275.

338704. JAN ZIELECKI. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 45/190 samt 57/275.

Motivens mått 70 x 56 respektive 54 x 41 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 1 051