OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, England, signerad och daterad 1886.

33869. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, England, signerad och daterad 1886.

43x60 cm. signerad S, Brownlow.

Färgbortfall samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall samt slitage.

Antal besök: 1 619