RADIOMÖBEL, Aga, 1950/60-tal.

RADIOMÖBEL, Aga, 1950/60-tal.
338654. RADIOMÖBEL, Aga, 1950/60-tal.

Mahognyfaner.
Ca. längd 102, bredd 23, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyfaner.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 962