VÄGGHYLLA samt UNDERDEL, "Montana", Danmark.

338551. VÄGGHYLLA samt UNDERDEL, "Montana", Danmark.

Höjd 47 cm. Djup 38 cm. Total höjd 94 cm.

Bruksslitage, repor, Del till dörren saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 002