MUSKEDUNDER, flintlås, England, 1800-tal.

338498. MUSKEDUNDER, flintlås, England, 1800-tal.

Låset märkt Tower. Längd ca. 111 cm.

Slitage, repor, slagmärken. Metall anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 885