LJUSLYKTA, Johansfors, 1900-talets mitt.

338398. LJUSLYKTA, Johansfors, 1900-talets mitt.

Glasspiral innesluten i pelaren. Höjd 51 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 800