LJUSSTAKAR, ett par, Johansfors, 1900-talets mitt.

338377. LJUSSTAKAR, ett par, Johansfors, 1900-talets mitt.

Ljusstakar med innesluten glasspiral i pelaren. Höjd 18 cm. Etikettmärkta.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 099