SENAPSBURK, SOCKERSKÅL OCH COASTER, silver och glas, gustaviansk stil, 1900-tal.

338323. SENAPSBURK, SOCKERSKÅL OCH COASTER, silver och glas, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd ca. 3-12 cm.

Bruksslitage. Sockerskål, skål ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 3-12 cm.

Antal besök: 731