338274. DAMVÄSKA i läder, Chloe, Italien.
Handväska med kortsidor med fickor samt en dragkedjeförsedd innerficka
Utvändigt stämplad Chloé samt invändigt stämplad Chloé, Made in Italy
Läderettikett numrerad 01-06-53.
Bruksslitage
Fläckar
Knäppning till en ytterficka trasig
Slejf runt ett handtag saknas
Metalldetaljer med skav
Dragbit på dragkedjan saknas.
Bruksslitage
Fläckar
Slejf runt ett handtag saknas
Metalldetaljer med skav
Dragbit på dragkedjan saknas.