LACKDOSA, Stobwasser fabrik, Braunschweig, Tyskland, 1800-tal.

338263. LACKDOSA, Stobwasser fabrik, Braunschweig, Tyskland, 1800-tal.

Dekor efter "Madame Joseph o Madame Potiphar", Carlo Cignani(1628-1719).
Längd ca. 9x6, höjd 2 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 9x6, höjd 2 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 541