OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, ballettdansös, 2000-talet.

338195. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, ballettdansös, 2000-talet.

Balettdansös monterad på sockel
Höjd inklusive sockel, 41,5 cm.

Bruksskick
Slitage på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Slitage på sockel.

Antal besök: 1 085